tommy hilfiger

Tommy Hilfiger czyli wygoda i elegancja

Historia powstania marki Tommy Hilfiger to spełnienie amerykańskiego snu. Mieszkaniec Nowego Yorku, o korzeniach irlandzkich, dzięki pracy, wizji i konsekwencji stworzył światowej sławy markę. Projekty wychodzące spod ręki Tommy Hilfigera to bez względu na prezentowany styl, zawsze produkty najwyższej jakości, prezentujące niepowtarzalny design i unikatowość.

Styl preppy wizytówką Tommy Hilfiger

Sklep internetowy Messimo posiada w swojej ofercie niezwykle bogaty asortyment ubrań tej marki. Jest tego tak wiele, że można uznać styl preppy za flagowy motyw odzieży sygnowanej logo Tommy Hilfiger. Sportowa elegancja była motywem przewodnim już w pierwszych kolekcjach producenta. Na przestrzeni lat styl okazał się strzałem w dziesiątkę i odnajduje swoich wiernych fanów w każdym dziesięcioleciu. Nowoczesne koszule, spodnie, marynarki w stylu preppy podbijają międzynarodowe pokazy mody i zyskują coraz szerszą rzeszę zwolenników tego stylu. Producent posiada w swojej ofercie oprócz stylowych ubrań, także obuwie, galanterię, torebki i akcesoria. Z pełnym oddaniem i pasją marka przygotowuje oferty na kolejne sezony zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dla dzieci.

tommy hilfiger

Tommy Hilfiger na każdą okazję

Projekty marki Tommy Hilfiger doskonale odnajdują się w modzie ulicznej i życiu codziennym, jak i na prestiżowych spotkaniach. Oferta dedykowana jest zarówno dla wielbicieli ekskluzywnych kreacji, jak i dla wszystkich tych lubiących czuć się komfortowo na co dzień.
Niewątpliwie atrakcyjność wizualna, wysokiej jakości materiały, z których zostały wykonane produkty oraz powszechnie lubiany styl zadecydowały o sukcesie marki Tommy Hilfiger na arenie międzynarodowej.