koszulki damskie

Jak stylizować koszulki damskie?

Dobrze dopasowany T-shirt to podstawa damskiej garderoby. Koszulki damskie mogą stać się bazą do wielu różnych stylizacji. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni fason dla siebie.

 

Czym kierować się na zakupach?

Po pierwsze wybierajmy koszulki damskie dobrej jakości. Dzięki temu będą nam służyć zdecydowanie dłużej. Zwracajmy uwagę nie tylko na jakość materiałów, ale też na szwy. Kolejna istotna kwestia to dobór fasonu dopasowywanego do sylwetki. Detale takie jak dekolt czy kształt rękawków pomogą nam ukryć mankamenty naszej figury i eksponować to co w nas jest najbardziej atrakcyjne. Dlatego warto poeksperymentować z różnymi fasonami koszulek. Dzięki temu dowiemy się, jakie T-shirty są dla nas najbardziej odpowiednie.

 

Idealny T-shirt, czyli jaki?

Jeżeli szukamy koszulek damskich, które będą podstawą naszej biurowej stylizacji, to postawmy na stonowane kolory i wzory. Zwłaszcza jeśli w naszym miejscu pracy obowiązuje dość rygorystyczny dress code. Zawsze dobrze będą wyglądać proste koszulki bez nadruków. Możemy je nosić z marynarkami, czy mniej formalnie ww zestawie z ulubionym kardiganem.

Po pracy możemy zaszaleć z naszą stylizacją i między innymi dzięki T-shirtom wyrazić swoją osobowość czy poglady. Na sklepowych półkach znajdziemy mnóstwo wzorów i kolorów do wyboru. Dzięki temu każda  kobieta, bez względu na wiek czy rozmiar może znaleźć koszulki damskie dopasowane do swoich potrzeb.