Wizytówka stylowego mężczyzny

Wielu stylowych mężczyzn uważa, że buty to prawdziwa ich wizytówka. Dlatego też do zakupu tej części garderoby podchodzi niezwykle precyzyjnie. Mimo, iż półki w sklepach obuwniczych pękają w szwach nie zawsze wiadomo co wybrać. Szczególnie, gdy poszukuje się obuwia na jesień i musi ono spełniać pewne wymogi. Jakie?

Buty męskie jesienne – na zmienną aurę


Buty męskie jesienne powinny być wygodne, lekkie i przewiewne. Aura jesienna jest bardzo zmienna- są dni kiedy temperatura wynosi 20 stopni na plusie, a są tez takie, gdy jest wietrznie, zimno i mokro. Skórzany materiał czy zamsz idealnie sprawdzą się na każdą pogodę, jednocześnie pozwalając skórze oddychać w cieplejsze dni i ochraniając stopę w dni chłodniejsze.

Fason ma znaczenie


Panowie dobrze się czują w konkretnych fasonach. Niektórzy mężczyźni zdecydowanie wolą półbuty z dłuższymi „noskami”, inni z kolei wybiorą lekko zaokrąglony przód. Fason butów ma także ogromne znaczenie jeśli chodzi o codzienny styl ubierania danego mężczyźni. Osoby, które muszą przestrzegać biznesowego looku, wybiorą eleganckie półbuty idealnie pasujące do garnituru. Z kolei panowie ceniący sportowy styl- zdecydują się na wygodne trampki w klasycznym kolorze i kształcie.