spódnice dla dziewczynek

Spódniczki dla dziewczynek

Male dziewczynki kojarzą się z pięknymi, rozkloszowanymi spódniczkami. Mamy bardzo chętnie stroją swoje pociechy w spódniczki nie tylko na specjalne okazje, ale i na co dzień. Poniżej więc przegląd spódniczek, które można swobodnie nosić do przedszkola, zerówki i do szkoły.

spódnice dla dziewczynek
  1. Tiulowe spódnice dla dziewczynek
    Sklepy prześcigają się w tworzeniu tiulowych spódniczek dla małych księżniczek. Tworzone są dla panienek w każdym wieku i w każdym rozmiarze. Takie tiulowe spódniczki dla dziewczynek wykonane są zazwyczaj z kilku lub kilkunastu warstw tiuli oraz wykończone są w pasie uroczą kokardą. Dzięki gumce w pasie – spódniczka świetnie przystosowuje się do sylwetki dziecka i nie ogranicza jego ruchów. Koniecznie sprawdź ofertę My Princess.
  2. Plisowane spódniczki dla dziewczynek
    Zapewne wiele mam pamięta swoje plisowane spódnice, które kojarzyły się z klasą, elegancją i stylem. Takie spódniczki znów są modne, dlatego też wiele mam kupuje je swoim córkom. Plisowane spódnice dla dziewczynek idealnie się sprawdzą na uroczystości takie jak: pasowanie na ucznia, rozpoczęcie roku szkolnego, dzień babci i dziadka oaz święta. Wystarczy zestawić ją z elegancką, białą koszulę i klasyczna stylizacja gotowa.
  3. Jeansowe spódniczki
    Każda mala dziewczynka musi mieć taki model w swojej szafce. Lubią ją nie tylko dziewczynki kochające się stroić, ale także te, co na co dzień preferują sportowy styl i bieganie po drzewach z chłopakami. Spódniczki dla dziewczynek z jeansu najczęściej ozdobione są rożnymi falbankami, naszywkami, cekinami czy ćwiekami.