Prosty element, który pasuje do wielu stylizacji – bluza Fila damska i sposoby jej łączenia

Trudno wyobrazić sobie szafę damską bez choćby jednej bluzy. Nawet najbardziej zagorzałe fanki elegancji, od czasu do czasu sięgają po nią. Po co rezygnować z wygody, gdy podaje się ją w tak stylowy sposób?

Bluzy to główny element mody ulicznej

Streetwear opiera się na ubraniach sportowych, luźnych, młodzieżowych, nierzadko połączonych z innymi stylistykami. Jak nietrudno się domyślić, bluzy damskie Fila są nieodłączną częścią takiego looku. Chętnie sięgają po nie zarówno nastolatki, jak i dorosłe osoby, by dodać sobie odrobinę świeżości modowej i wygody na co dzień. Z czym najlepiej łączyć taką bluzę, by wpisywała się w streetowy charakter ubioru? Tutaj można postawić na eksperymentowanie i kreatywność. Najczęściej jednak bluza Fila damska łączy się z:

– sneakersami,
– trampkami, tenisówkami,
– joggersami,
– szerokimi spodniami jeansowymi,
– legginsami,
– krótkimi spodenkami.

Bluza sportowa i ubrania casualowe – czy to do siebie pasuje?

Oprócz powyższych połączeń, damska bluza Fila dopasowuje się także do – pozornie – ubrań z innej bajki. Narzucenie bluzy na sukienkę dodaje swobody i ciekawie kontrastuje stylizację. Podobny efekt daje połączenie sportowego elementu – jakim jest bluza – z obcasami, eleganckimi spodniami lub dopasowaną spódnicą ołówkową. Ciekawie wyglądają również spodnie (lub spódnica) z wysokim stanem, dzięki którym eksponuje się szczupłą sylwetkę, dodając do nich górę o krótkim fasonie. Kolorowa bluza może być odświeżeniem przy stonowanych barwach pozostałych elementów stylizacji.

Połączenia, które zapewnia bluza damska są niezliczone – warto nosić ją na swój sposób.

Bluzy damskie Fila dostępne na https://supersklep.pl/bluzy/fila/damskie