converse chuck taylor all star

Powrót do przeszłości z trampkami converse

Powrót do przeszłości z trampkami Converse

Trampki kojarzone są z dziecięcymi zajęciami sportowymi. Ten klasyczny model butów doceniany jest głównie ze względu na swoją prostotę i uniwersalność. Popularne w latach 80 i 90 XX wieku, dziś ponownie zyskują uznanie. Pasują właściwie do każdej stylizacji i coraz częściej wybierane są przez osoby w różnym wieku, bo przecież moda nie powinna być ograniczeniem.

Jak dobrze wyglądać w trampkach za kostkę?

Rokiem 2022 zawładnęły trampki z wyższą cholewką, które w teorii mogą być trudne do ogrania w stylizacji, ale czy rzeczywiście tak jest? Główną obawą przed założeniem wysokich trampek jest optyczne skrócenie nóg, co zdarza się w przypadku niższych osób. Model Converse Chuck Taylor All Star oferuje warianty z grubszą podeszwą, która dodaje kilku centymetrów oraz wydłuża wizualnie nogi, zatem strach przed noszeniem ich z sukienkami może być na zawsze zażegnany.  W przypadku dopasowanych spodni trampki będą ich przedłużeniem, co da efekt „nóg do nieba”. Ponadto zestawione z modnymi w tym sezonie spodniami z szeroką nogawką nakryją cholewkę buta, pozwalając materiałowi spodni swobodnie opaść na obuwie, podkreślając przy tym masywną podeszwę. Te niezwykle komfortowe rozwiązanie ucieszy niejedną fankę wygody.

Dlaczego warto zdecydować się na trampki?

Oferowane na rynku modele trampek, w tym pożądane w ostatnim czasie Converse chuck taylor all star biją rekordy swojej popularności, główne ze względu na szereg zalet, które wynikają z ich noszenia, wśród których można wyróżnić:

  • wydłużenie i wysmuklenie sylwetki, dzięki masywnej podeszwie
  • zestawienie zarówno w eleganckich, jak i sportowych stylizacjach
  • są połączeniem swobody z modą
  • oddychający materiał, który sprawia, że nadają się na każdą pogodę