Odważnie prezentujące się bluzy męskie Nike

Jednym z atutów bluz męskich jest to, że można je stosować zarówno jako bazę do stworzenia różnorodnych, ciekawych stylizacji, jak też można zdecydować się na odważnie prezentujące się bluzy.

Uniwersalna wersja bluza

Jeśli chce się wykorzystać bluzę jako bazę pod stworzenie różnorodnych stylizacji warto postawić na wersje bez kaptura, która utrzymane są w czarnej kolorystyce. Jednocześnie do bardziej eleganckich stylizacji warto wybierać bluzy męskie Nike https://desportivo.pl/pl/c/Bluzy/9, które są dobrze dopasowanego ciała. Gdy wybierze się bluzę w zbyt dużym rozmiarze będzie ona w wyglądała niedbale.
Zaletą uniwersalnych bluz bez kaptura jest to, że można je łączyć z bardzo różnymi typami butów czy spodni. Pozwala to tworzyć ciekawie prezentujące się, dopasowane do indywidualnego gustu stylizacje.

Bluza pozwalająca się bawić modą

Chcąc poeksperymentować z modą można zdecydować się na bluzy męskie Nike z przedłużonym stanem. To obecnie modne elementy stroju, które sprawdzą się w przypadku mężczyzn, którzy lubią ubierać się odważnie. Tego typu bluzy szczególnie pasują do szczupłej sylwetki. Wykorzystywane mogą być jako element stylizacji w stylu miejskim.

Kolorystyka bluz

Męski bluzy mogą być wybrane w bardzo różnych kolorach. Zdecydować można się na:
– jednolitą kolorystką
– połączenie stonowanych, ciemnych barw
– produkty w intensywnych barwach.
Warto dobierać kolor bluzy do okazji, przy której ma być noszona. Przy bardziej eleganckich bluzach warto postawić na stonowane barwy. Uniwersalnym elementem stroju będą ciemne, jednolite produkty. Natomiast wybierając bluzę na jesień można postawić ciekawsze barwy, co pozwala ubarwić stylizację i przyciągnąć uwagę.