kozak za kolano

Na co zwrócić uwagę wybierając kozaki na słupku?

Eleganckie kozaki na słupku w sezonie zimowym nie tylko przyjemnie rozgrzewają, ale również dodają seksapilu. Aby wybrać porządne modele, które nie zawiodą w najmniej spodziewanym momencie należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów.

Wysokiej jakości podeszwa

kozaki camelowy brązKozaki na słupku koniecznie muszą posiadać wysokiej jakości podeszwę. W mroźniejsze dni jest bardzo mokro i ślisko, dlatego też nie trudno o upadek. Przed poważną kontuzją może uchronić umiejętnie zaprojektowana podeszwa o dużej przyczepności. Najtańsze kozaki zazwyczaj mają gładką podeszwę o syntetycznej powierzchni od spodu. Kluczem do sukcesu jest to, aby bieżnik był dość gruby i skutecznie izolował od podłoża. Dobrą jakość kozaków na słupku w przystępnej cenie oferuje na przykład sklep Zapato,

Jaki fason i kolor kozaków na słupku?

Jeżeli chodzi o fason kozaków, to warto kierować się nie tylko indywidualnymi upodobaniami, ale również aktualnymi trendami. W obecnym sezonie królują cholewki za kolano, które bez problemu można zestawić z wieloma stylizacjami. Tego typu kozaki na słupku pasować będą do spódnic i sukienek. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby postawić na klasykę, a dokładniej mówiąc na oficerki. Niski słupek jest bardzo wygodny i prezentuje się elegancko. Kobiety, które preferują sportowy styl powinny zrezygnować z kozaków na rzecz modnych śniegowców. Jeżeli chodzi o sam kolor, to zimowe kozaki powinny być w ciemnych i stonowanych odcieniach.