Na co zwrócić uwagę przy wyborze szpilek?

Która z pań nie kocha szpilek? Ten fason obuwia na bardzo wysokim i cienkim obcasie popularny jest od wielu lat i noszony przez wiele pokoleń kobiet. Popularne są szpilki w każdym kolorze, fasonie i noszone są one do każdej stylizacji. Miłość do szpilek może być obustronna, ponieważ dobierając odpowiedni fason i rozmiar ten typ obuwia może być naprawdę wygodny i przynosić nie tylko utrapienie, ale także i komfort i dobry wygląd. Szpilki pomagają stworzyć wrażenie, że posiada się bardzo długie nogi i jest się osobą wysoką. 

Jak znaleźć swój idealny model szpilek?

Jak wybrać srebrne szpilki i w innych kolorach też dokonać odpowiedniego wyboru? Kobiety szpilki uwielbiają i darzą je ogromnym uczuciem. Zważywszy, że tego typu obuwie można nosić na co dzień, każdego dnia, kompletnie bez okazji.  Pomagają one nie tylko wydłużyć nogi, ale także dodają znacznie seksapilu, wyszczuplają, nadają elegancki i ładny look sylwetce. Dzisiaj szpilki pasują do każdej stylizacji, do sukienek, spódnic, spodni i kombinezonów. Zupełną nowością i hitem jest fakt, że modę opanował srebrny kolor, który stał się nie tylko obowiązującym kolorem na okazjonalne imprezy, ale także i na co dzień. Ponadto srebro to hit stylizacji codziennych i nie tylko zarezerwowany dla kobiet odważnych. Srebrne szpilki stały się popularne i modne a ich fasony to już nie tylko ponad czasowa klasyka.

Znalezienie odpowiednich szpilek dla siebie to w dzisiejszych czasach prawdziwe wyzwanie.  Na pytanie – jak wybrać srebrne szpilki? Odpowiedź wcale nie jest taka prosta. Dodatkowo trzeba też znaleźć i poznać odpowiedzi, kiedy je wybierać, by były one wygodne.

Kupuję szpilki – na co zwrócić uwagę?

Na rynku proponowanych jest bardzo dużo przykładów modeli szpilek. Różnią się kolorami, modelami, fasonami, dodatkami, wysokością obcasa. Szpilki są wszechobecne i wciąż popularne. By dokonać jak najlepszego wyboru srebrnych szpilek trzeba dokładnie znać swoje potrzeby i upodobania. To samo obowiązuje przy wyborze szpilek w innych kolorach. 

Jednak bez względu na wszystko szpilki powinny być wygodne a ich właścicielka powinna z chęcią je nosić, a nie oczekiwać momentu, kiedy będzie mogła je zdjąć. Dlatego trzeba wybrać fason dobrze wyprofilowany, taki, który jest ledwo na stopie wyczuwalny. Zrobić to można wtedy, kiedy szpilki kupujemy mierząc je na stopy zmęczone i opuchnięte. Przez ten fakt najlepiej jest je kupować po południu lub wieczorem. Ponadto nigdy nie można sobie pozwolić, by kupić szpilki w złym rozmiarze. But powinien być zawsze idealnie dopasowany do stopy i tylko to da gwarancję wygody jego noszenia. 

Klasycznie i futurystycznie

Czarne, czerwone, nude czy zielone to szpilki klasyczne natomiast srebrne i złote to styl futurystyczny, który dzisiaj rządzi w modzie i stał się niezwykle popularny. Srebrna stylizacja dobrze widziana jest już nie tylko na imprezie sylwestrowej czy studniówce, ale także i na co dzień. Srebrne szpilki doskonale pasują do całego srebrnego wyglądu, ale i do malej czarnej, dżinsowych spodni czy szarych spódnic i białych, czerwonych lub beżowych kombinezonów. Srebrna szpilka stała się bardzo modna i niezwykle popularna w ostatnich czasach.

But na wysokim obcasie w formie szpilki w kolorze srebra może być więc obuwiem klasycznym jak i futurystycznym.

Detale, które wyróżniają

Szpilki różnorodne są nie tylko poprzez swoje kolory i centymetry w obcasie. Jest wiele detali i drobnostek, które sprawiają, że szpilka szpilce nie jest równa. Dodatkowe paski, lub jeden pasek, otwarte palce, krokodyli motyw, klamerka, inny kolor obcasa to wszystko może sprawić, że para butów jest inna od danej pary. Dodatkowo znaleźć można też sandały na wysokiej szpilce a sam obcas, może mieć różną wysokość. Obcasy mogą mieć 9 cm, 12 i nawet 15, wszystko zależy od osoby, która na obcasach ma zamiar chodzić. Faktem bowiem jest również, że na obcasach chodzić trzeba umieć. Bez względu na to czy szpilka jest srebrna, złota czy klasyczna  obcas musi przyjazny, dlatego dobrze jest, że przy dobraniu odpowiedniej szpilki można też wybrać wysokość obcasa.