Modne płaszcze damskie na jesień 2019

Choć za oknem ciągle wita nas piękne słońce, to niestety już niedługo zacznie się jesień. Chłodne wieczory, deszcze, mgła i nostalgiczna atmosfera wymuszają na nas zakup ciepłego i ładnego płaszcza damskiego na jesień. Co zaś będzie szczególnie modne w tym sezonie?

Po męsku i elegancko

Co ciekawe wielkimi krokami powraca do nas tweed, szara kratka i angielskie, eleganckie kroje. Już niedługo w sklepach będzie można spokojnie zakupić elegancki płaszcz damski wykonany z biało- czarnego tweedu,prosty i szeroki w formie albo też skrojony na modłę pelerynki. Ciekawie będą się także prezentować płaszcze jesienne damskie wykonane z materiału w drobną, szarą kratkę z delikatnymi paseczkami burgunda, skrojone raczej po męsku, przypominające angielskie deszczowce. 

Do kogo będą pasować takie płaszcze? Na pewno do wszystkich pań, które cenią sobie oryginalność i elegancję oraz dobry styl. 

Starodawne kwiaty i koronka

To jednak nie wszystkie inspiracje dawnym stylami. W łaski mody wkradają się bowiem na nowo płaszcze jesienne damskie we wzory w drobne kwiatuszki. Często kroje takich płaszczyków są bardzo dziewczęce – zachwycają rozkloszowaną spódnicą czy uroczym kołnierzykiem. Warto bowiem jeszcze wiedzieć, że wracają także koronki, które będą stanowiły idealny dodatek w takim romantycznym i zwiewnym tonie. Warto jeszcze dodać, że generalnie jednak te płaszcze także utrzymane są w stonowanych pastelowych barwach i w czerni. 

Takie płaszcze damskie będą znakomicie pasowały do kobiet o romantycznej naturze marzycielek.

Płaszcz damski można zakupić w tym miejscu.