Kurtka Adidas męska na narty – jaką kupić?

Dużymi krokami zbliża się zima – i choć nie wiadomo, czy w tym roku uraczy nas mrozami i śniegiem, miłośnicy sportów zimowych zapewne nie będą mieli powodów do narzekań. Zimą stoki i tak zapełniają się fanami narciarstwa – w razie konieczności są przecież sztucznie naśnieżane. Oprócz asortymentu narciarskiego, jakim są narty, kask i kombinezon, warto mieć ze sobą również ciepłą, puchatą kurtkę. Kurtka Adidas męska sprawdzi się tu znakomicie. Dlaczego warto kupować ubrania tej marki i czym kierować się przy wyborze konkretnego fasonu?

Adidas – prestiżowa marka od lat na rynku

Niemiecka firma Adidas specjalizująca się w produkcji odzieży i obuwia sportowego, od lat wiedzie prym na rynku. Powstała w 1949 roku, a jej znakiem rozpoznawczym (także logo) są trzy paski. Prestiż, jaki wypracowała sobie przez lata, zjednał jej odbiorców na całym świecie. Jej produkty cieszą się niemałą popularnością szczególnie wśród fanów aktywności fizycznych, w tym sportów zimowych.

Męska kurtka Adidas na narty – co powinna mieć?

Kupując kurtkę Adidas na narty, mężczyzna powinien sugerować się przede wszystkim rodzajem materiału, z jakiego została uszyta. Na stoku idealnie sprawdza się tworzywo RAIN.RDY, które bardzo dobrze chroni przed ujemną temperaturą powietrza, wiatrem i opadami atmosferycznymi (nawet bardzo intensywnymi).

Kaptur, który z kaskiem tworzy jedną całość, to kolejny wariant, który podnosi funkcjonalność całego okrycia. Ściągacze zakończone stoperami pozwalają na jego swobodną regulację i dopasowanie do głowy, aby jazda na nartach była komfortowa.

Podczas zjeżdżania na stoku warto mieć przy sobie kilka drobiazgów, m.in. rękawice, chusteczki, pieniądze, telefon. W kurtce Adidas męskiej (np. od desportivo) powinno być zatem wiele kieszeni i przegródek, w których będzie można przechowywać niezbędne gadżety.