Koszulki firmowe w modnych kolorach

Koszulki firmowe w modnych kolorach

Produkty BHP firmy Hanes to nie tylko odzież ochronna, bielizna, czy koszulki w typie t-shirt, to także maseczki ochronne, które w dobie pandemii tak bardzo zyskały na swoim znaczeniu. Wszystkie produkty wykonane są z jak najlepszych materiałów, oznacza to, że cechuje ich bardzo wysoka jakość.

Bardzo dobre produkty BHP firmy Hanes

Przykładem mogą być elementy bielizny, która jest bezszwowa, termiczna, bawełniana i przepuszczająca powietrze. Ponadto bardzo dobrą ofertą są bawełniane koszulki o gramaturze 150 lub 180 g na m2. Idealnie dają się one zadrukować, przez co stają się koszulkami spersonalizowanymi. Koszulki są ofertą skierowaną dla pań i dla panów.

Nowością w ofercie artykułów BHP są maseczki ochronne, które również wykonane są z dobrego materiału chroniącego przed bakteriami i wirusami. Maseczki oferowane są w paczkach po 10 sztuk.
Inna propozycja BHP firmy to różnego rodzaju rękawice ochronne, przeznaczone do różnych prac i w tej ofercie są rękawice od lateksowych po super zabezpieczające rękawice spawalnicze.

Zobacz polecane produkty >>

Artykuły uzupełniające

Produkty BHP to także cała seria artykułów ochronnych, chroniących głowę, uszy, nogi, oraz zabezpieczających typu uprzęże czy różnego rodzaju pasy. Dodatkowo proponowane są apteczki, płyny i środki do dezynfekcji rąk i powierzchni oraz przeróżne znaki informacyjne, które również zabezpieczają pracę.

Toteż hurtownie oferujące produkty BHP nie tylko zawężają swoją ofertę do odzieży BHP, ale także rozszerzają ją o inny, bardzo przydatny, asortyment BHP.