Browse Category

Moda

Przynajmniej jedna bluzka wizytowa w każdej szafie

Nie ma jednego optymalnego stylu ubierania się, dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, by nosić odzież odpowiadającą upodobaniom na przeróżne okazje. Ponieważ jednak zdarzają się sytuacje, w których należy ubrać się raczej elegancko, klasycznie, warto z wyprzedzeniem przygotować się i nabyć odpowiednie ubrania na czele z bluzką wizytową.

Jaką bluzkę wybrać?


W zależności od tego, ile eleganckich bluzek ma się znaleźć w szafie, należy zdecydować się na mniej lub bardziej praktyczne opcje. Kilka różnych bluzek pozwala na większą różnorodność fasonów i kolorów. Jedna może być biała z uwagi na to, że ten kolor budzi najwięcej skojarzeń z typową elegancją i jest bardzo łatwy do łączenia z dowolnymi innymi barwami. Wybierając więcej bluzek, warto wybrać ulubione kolory i fasony, zdecydować się na model letni i odpowiedni na chłodniejsze pory roku.

Efektowne bluzki wizytowe


Uniwersalny styl klasyczny może się podobać każdemu, niezależnie od preferencji. Elementy tego stylu dobrze łączą się z dowolnym innym, co otwiera drogę dla osób noszących np. ubrania sportowe, chcących kupić coś bardziej eleganckiego. Wybór odzieży wizytowej umożliwia nabycie na przykład prostej w kroju bluzki, która będzie pasowała do reszty stroju utrzymanego w innym dominującym stylu. Tu również narzuca się zakup bluzki białej, ale można też postawić na jeden z pastelowych odcieni, podobnie łatwych do połączenia z wieloma innymi barwami. https://lacoco.pl/28-bluzki-wizytowe

Koszula męska – jak znaleźć idealny model?

Jak się okazuje, kupno idealnej koszuli męskiej to nie lada wyzwanie. Zarówno panie, które chcą wyposażyć swoich partnerów w taką cześć garderoby, jak i sami panowie, często mają problem w sklepach ze znalezieniem perfekcyjnego modelu, który nie tylko będzie dobrze leżał na sylwetce, ale też który bez problemu będzie można skomponować z innymi rzeczami. Jak więc kupować męskie koszule, by był to udany zakup na lata? Podpowiedź znajduje się poniżej.

Keep Reading

Jak wybrać kurtkę na zimę?

Dobór odpowiedniej odzieży na zimę jest bardzo istotny. Kurtka zimowa musi być nie tylko wygodna, ale również powinna zapewniać optymalny komfort cieplny, tak istotny z punktu widzenia osób przebywających na dworze.

Keep Reading
klasyczna biała bluzka damska

Jak dobrać eleganckie bluzki damskie z dekoltem do figury?

Aby w bluzce damskiej wyglądać atrakcyjnie i wyjątkowo należy oczywiście postawić na odpowiedni fason. Producenci oferują obecnie wiele ciekawych i oryginalnych bluzek damskich, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Popularny dekolt amerykański

Bluzki damskie z popularnym dekoltem amerykańskim doskonale wydłużają i wyszczuplają, dlatego też jest to najlepszy wybór dla kobiet, które chcą wyeksponować swoje wdzięki. Pamiętać należy jednak o tym, że eleganckie bluzki damskie z dekoltem amerykańskim nie pasowań będą do każdej figury. Fason ten nie będzie dobrym rozwiązaniem na przykład dla kobiet z dość obfitymi kształtami albo z niewielkim biustem.

Klasyczny dekolt karo

Dla kobiet z dużym biustem najlepszym wyborem będą bluzki damskie eleganckie z dekoltem karo. Na półkach sklepowych można znaleźć bluzki damskie z dekoltem w kształcie kwadratu i prostokąta. Bluzki tego typu zaprojektowane zostały w taki sposób, aby optycznie pomniejszyć górne partie ciała i wydłużyć szyję. Bluzy z dekoltem karo nie są dobrą propozycją dla kobiet z dość szerokimi ramionami.

Bluzki damskie z dekoltem hiszpańskim

Na samym końcu warto wspomnieć o bluzkach damskich z dekoltem hiszpańskim, które zarezerwowane są przede wszystkim dla kobiet o figurze gruszka. Eleganckie bluzki damskie tego typu pozwalają wyeksponować szczupłe ramiona i jednocześnie optycznie pomniejszyć dolne części ciała. Godne polecenia są przede wszystkim krótki bluzki z dekoltem hiszpańskim w wersji pudrowego różu. Wielu producentów oferuje także kwiatowe bluzki.

Co śmiesznego jest w piżamach?

Piżamy wcale nie muszą być nudne. Producenci prześcigają się w różnych fasonach i wzorach bielizny nocnej zarówno męskiej jak i damskiej. Niektórzy preferują tylko taką piżamę – im śmieszniejsza, tym lepsza do spania. Sklep z piżamami ma zawsze duży wybór takich strojów.

Keep Reading