Browse Category

Moda dla Pań

Kombinezon na wesele – jak tanio kupić?

Wybranie odpowiedniego stroju na wesele często jest nie lada wyzwaniem. Niekiedy dzieje się tak, że w jednym sezonie zostaliśmy zaproszenie na naprawdę wiele uroczystości. Mało kto może sobie pozwolić na zakup nowych kreacji co tydzień lub parę razy w miesiącu. Dużym faux pas jest jednak pojawienie się na wielu imprezach w tych samych ubraniach. W poniższym tekście przedstawimy praktyczne wskazówki, gdzie dokonywać zakupów eleganckich ubrań, takich jak kombinezon na wesele i nie zbankrutować. Zapraszamy do lektury!

Keep Reading
klasyczna biała bluzka damska

Jak dobrać eleganckie bluzki damskie z dekoltem do figury?

Aby w bluzce damskiej wyglądać atrakcyjnie i wyjątkowo należy oczywiście postawić na odpowiedni fason. Producenci oferują obecnie wiele ciekawych i oryginalnych bluzek damskich, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Popularny dekolt amerykański

Bluzki damskie z popularnym dekoltem amerykańskim doskonale wydłużają i wyszczuplają, dlatego też jest to najlepszy wybór dla kobiet, które chcą wyeksponować swoje wdzięki. Pamiętać należy jednak o tym, że eleganckie bluzki damskie z dekoltem amerykańskim nie pasowań będą do każdej figury. Fason ten nie będzie dobrym rozwiązaniem na przykład dla kobiet z dość obfitymi kształtami albo z niewielkim biustem.

Klasyczny dekolt karo

Dla kobiet z dużym biustem najlepszym wyborem będą bluzki damskie eleganckie z dekoltem karo. Na półkach sklepowych można znaleźć bluzki damskie z dekoltem w kształcie kwadratu i prostokąta. Bluzki tego typu zaprojektowane zostały w taki sposób, aby optycznie pomniejszyć górne partie ciała i wydłużyć szyję. Bluzy z dekoltem karo nie są dobrą propozycją dla kobiet z dość szerokimi ramionami.

Bluzki damskie z dekoltem hiszpańskim

Na samym końcu warto wspomnieć o bluzkach damskich z dekoltem hiszpańskim, które zarezerwowane są przede wszystkim dla kobiet o figurze gruszka. Eleganckie bluzki damskie tego typu pozwalają wyeksponować szczupłe ramiona i jednocześnie optycznie pomniejszyć dolne części ciała. Godne polecenia są przede wszystkim krótki bluzki z dekoltem hiszpańskim w wersji pudrowego różu. Wielu producentów oferuje także kwiatowe bluzki.

Sposoby na tiulowe sukienki

W teraźniejszych trendach sukienki tiulowe nie zawsze muszą się kojarzyć z kobietami lubiącymi róż, romantyzm czy delikatność. Tiul zdążył zdominować miłośniczki nie tylko casualowych, ale również rockowych stylizacji! W artykule znajdą się wskazówki, dzięki którym tiulowa sukienka pokaże swoje ciekawe i zaskakujące oblicze!

Keep Reading