klasyczna biała bluzka damska

Jak dobrać eleganckie bluzki damskie z dekoltem do figury?

Aby w bluzce damskiej wyglądać atrakcyjnie i wyjątkowo należy oczywiście postawić na odpowiedni fason. Producenci oferują obecnie wiele ciekawych i oryginalnych bluzek damskich, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Popularny dekolt amerykański

Bluzki damskie z popularnym dekoltem amerykańskim doskonale wydłużają i wyszczuplają, dlatego też jest to najlepszy wybór dla kobiet, które chcą wyeksponować swoje wdzięki. Pamiętać należy jednak o tym, że eleganckie bluzki damskie z dekoltem amerykańskim nie pasowań będą do każdej figury. Fason ten nie będzie dobrym rozwiązaniem na przykład dla kobiet z dość obfitymi kształtami albo z niewielkim biustem.

Klasyczny dekolt karo

Dla kobiet z dużym biustem najlepszym wyborem będą bluzki damskie eleganckie z dekoltem karo. Na półkach sklepowych można znaleźć bluzki damskie z dekoltem w kształcie kwadratu i prostokąta. Bluzki tego typu zaprojektowane zostały w taki sposób, aby optycznie pomniejszyć górne partie ciała i wydłużyć szyję. Bluzy z dekoltem karo nie są dobrą propozycją dla kobiet z dość szerokimi ramionami.

Bluzki damskie z dekoltem hiszpańskim

Na samym końcu warto wspomnieć o bluzkach damskich z dekoltem hiszpańskim, które zarezerwowane są przede wszystkim dla kobiet o figurze gruszka. Eleganckie bluzki damskie tego typu pozwalają wyeksponować szczupłe ramiona i jednocześnie optycznie pomniejszyć dolne części ciała. Godne polecenia są przede wszystkim krótki bluzki z dekoltem hiszpańskim w wersji pudrowego różu. Wielu producentów oferuje także kwiatowe bluzki.