Dresy – must have w szafie każdego mężczyzny

Ortalionowe dresy były kiedyś marzeniem wielu osób. W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę lata 80′ i 90′. Tylko że tamte komplety już dawno temu odeszły w zapomnienie. Aczkolwiek, nie można powiedzieć, że dresy całkowicie odeszły w zapomnienie. Wręcz można powiedzieć, że spodnie dresowe to absolutny must have w szafie każdego mężczyzny.

Z czego powinien być wykonany dres?

spodnie PitBull

Decydując się na zakup takiego elementu garderoby, warto sprawdzić z jakiego materiału jest on wykonany. Dobrze, jeżeli spodnie Pitbull wykonane są z naturalnych tkanin. Tak, mówi się, że modna na retro wraca, dzięki czemu niekiedy i ortalion można spotkać w sklepach. Lepiej jednak postawić na spodnie, które wykonane są z bawełny. Jeden z najpopularniejszych materiałów, który nie wywołuje tak dużej ilości alergii skórnych. Do tego dostępny jest on w wielu kolorach, więc nikt nie powinien mieć problemu z dopasowaniem odpowiedniego modelu dla siebie.

Krój spodni dresowych

Nie można zapomnieć o tym, aby sprawdzić jaki krój będą miały spodnie Pitbull. Wracając wspomnieniami do lat 90′, wiele osób będzie miało w pamięci te szerokie spodnie dresowe z obniżonym krokiem. Tak, w tamtych czasach wiele osób chciało stać się ich posiadaczami. Dzisiaj są one jednak niemodne. Wszystko przez to, że zaburzają one postrzeganie męskiej sylwetki. Lepiej postawić na coś bardziej dopasowanego. Może i spodnie przez to są mniej luźne, ale dzięki temu zostaje zachowana estetyka całej stylizacji. Nie można jednak przesadzać w drugą spodnie. Aby nie wybrać zbyt ciasnych spodni, które nie tylko są niewygodne, ale ujawniają pewne wady sylwetki.