patagonia czapka z daszkiem

Czapki z daszkiem do różnych stylizacji

Na pewien czas czapki z daszkiem zostały zapomniane. Tzn. nadal można było spotkać je na głowach dzieci, ale dorośli raczej unikali tego atrybutu. Może poniekąd przez to, że duża część osób uważała, iż przez takie nakrycie głowy wygląda się nieco niepoważnie? Czasy się jednak zmieniły, a czapki z daszkiem – w różnych wersjach – stały się modowym hitem. W szczególności, jeżeli mowa jest o stylizacjach dla osób dorosłych.

Jak nosić czapkę z daszkiem?

Pomimo tego, że Patagonia czapka z daszkiem z supersklep.pl to modowy hit, któremu ciężko się oprzeć, to są takie sytuacje, kiedy nie powinno się mieć ich na głowie. Do takich sytuacji zaliczyć można spotkania biznesowe, wyjście do teatru, czy nawet na imprezę. Wtedy z góry stylizacja zostanie zrównana z ziemią. Jeżeli ktoś pojawi się w eleganckiej restauracji, w wyprasowanym na kant garniturze, w czapce z daszkiem na głowie, może zostać nawet wyproszony z lokalu. Takie modne i wygodne nakrycie głowy lepiej pozostawić na mniej oficjalne wyjścia, jak chociażby spotkanie ze znajomymi.

Daszek z przodu czy z tyłu?

Tak naprawdę jest to kwestia, którą należy rozsądzić zgodnie ze swoim sumieniem. Niektórzy wolą daszek umieścić z przodu, a inni z tyłu. Daszek z przodu przydaje się wtedy, jeżeli ktoś potrzebuje ochrony przed intensywnym promieniowaniem słonecznym, które razi po oczach. Ale warto o nim pomyśleć z tyłu, jeżeli ktoś bierze np. udział w rozgrywkach sportowych. Dzięki temu można być pewnym tego, że daszek nie będzie przeszkadzał w obserwacji otoczenia.