Co ma ze sobą wspólnego bluza Levis i gorączka złota?

Marka powstała w połowie XIX w. w San Francisco, które było pochłonięte wydobywaniem złota. Jej twórcy zauważyli potrzebę na wygodną i wytrzymałą odzież do pracy, wśród pracujących ludzi. Obecnie firma znana jest ze swoich stylowych i wytrzymałych ubrań. Stawia też na rozwój i dlatego poza udoskonalaniem technik, które pozwolą na tworzenie jeszcze trwalszych materiałów, próbuje wprowadzić więcej zrównoważonych i ekologicznych rozwiązań.

Zabawna ironia losu:

Może wydawać się trochę zabawne to, że czarna bluza z kapturem Levis ma wiele wspólnego ze złotem. Przez kilka dekad ewoluował styl i standardy, jednak pierwotne założenie firmy jest niezmienne od samego początku. Wykonywanie ubrań, które posłużą przez lata, będą wygodne i odpowiednie dla każdej sylwetki.

To właśnie brak szufladkowania, dostępność dla każdego i uniwersalność względem okoliczności sprawiły, że marka już na początku odniosła tak duży sukces, który trwa do dzisiaj.

Czarna bluza Levis – znak naszych czasów?

Styl ubioru jest odzwierciedleniem czasów. I tak lata 20. kojarzą się nam z opaską z piórami, która była nierozerwalnym elementem wieczorowych stylizacji, a lata 80. zapisały się na kartach historii jako najbardziej kolorowy okres, w którym przeważały getry i koronki. Czy może się okazać, że za kilkanaście lat nasza teraźniejszość będzie kojarzona właśnie z bluzami Levis? Nie jest to wykluczone.

Dzięki swojej wygodzie zyskały one wielu zwolenników, których cały czas przybywa. Jakość wykonania jest idealna i cały czas doskonalona, a materiały, z których są wykonane przyjemnie się nosi i mają dużą wytrzymałość co zwiększa komfort użytkowania.

Bluza Levis z kapturem dostępna na stronie https://supersklep.pl/bluzy/levis