calvin klein

Calvin Klein: bielizna, spodnie i t-shirty od designera

Firma Calvin Klein została założona w 1968 roku przez Calvina Kleina. Firma nosiła początkowo nazwę Calvin Klein Limited. Potem firma zmieniła nazwę na Calvin Klein, Inc. W 1982 roku Klein sprzedał firmę oddziałom Bergdorf Goodman i Neiman Marcus firmy Time Inc. za milion dolarów. Po śmierci Kleina w 2003 roku firma została sprzedana Phillips-Van Heus.

Światowej klasy producent luksusowych ubrań

Calvin Klein jest największym na świecie producentem luksusowej odzieży męskiej i damskiej, akcesoriów, wyposażenia domu i zapachów. Mają sklepy na całym świecie. Ich produkty sprzedawane są w ponad 100 krajach.

Jeansy Calvin Klein to najbardziej znany produkt marki Calvin Klein. Marka znana jest z wysokiej jakości dżinsów o niepowtarzalnym designie. Na każdy sezon dostępne są różne tkaniny i kolory.

Paski i portfele Calvina Kleina mają bardzo klasyczny wygląd. Często są w tym samym kolorze co ubrania, z którymi są sparowane. Są wykonane z różnych materiałów, w tym skóry, zamszu, bawełny i nylonu. Niektóre wyglądają jak paski, a inne jak portfele. Wszystkie paski i portfele posiadają agrafki i logo.

calvin klein

T-shirty Calvina Kleina znane są z miękkiej bawełny i stylu minimalistycznym. Są marką popularną wśród młodszego pokolenia, a nadruki na ich odzieży są popularnym wyborem wśród młodzieży. Oryginalne ubrania Calvin Klein można kupić na https://messimo.pl/calvin-klein

Wysokiej jakości bielizna zapewniająca komfort od Calvin Klein

Jako lider innowacji w męskiej bieliźnie Calvin Klein jest znany z nowoczesnych i klasycznych projektów, nie wspominając o kampaniach reklamowych, które wyznaczają standardy myślenia o sobie przez mężczyzn. Firma ma długą historię tworzenia wysokiej jakości materiałów, od miękkiej i luksusowej zewnętrznej warstwy bielizny po najwyższej jakości tkaniny, które mają służyć przez lata.