Być modnym na stoku, czyli niezastąpione bluzy snowboardowe

Snowboard to jeden z najpopularniejszych sportów zimowych. Zabawa może trwać długie godziny i sprawiać niepowtarzalną przyjemność z uprawianego sportu, podziwianego otoczenia i wspólnie spędzonych chwil. Podstawą dobrej i bezpiecznej zabawy jest odpowiedni ubiór, chroniący przed mrozem, opadami i wiatrem.

Bluzy na snowboard

Idealnym rozwiązaniem na zimowe szaleństwo jest bluza snowboardowa, specjalnie zaprojektowana w celu zapewnienia wysokiej ochrony w niesprzyjających warunkach atmosferycznych przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu i swobody ruchów.
Bluza snowboardowa powinna łączyć w sobie takie podstawowe cechy, jak:

– izolacja termiczna, zapewniająca ciepło,
– oddychalność, umożliwiająca właściwą cyrkulację powietrza,
– wygoda, nie ograniczająca ruchów

Oprócz w/w wymienionych cech bardzo dobrym rodzajem bluzy na snowboard jest bluza, typu softshell, dodatkowo umożliwiająca prawidłowe odprowadzanie pary wodnej, wytwarzanej przez człowieka podczas ruchu. Tego typu bluza snowboardowa pozwoli uniknąć przykrego uczucia pocenia się i związanego z tym ograniczenia ruchów podczas uprawiania snowboardu. Bluzy na snowboard mogą być z kapturem, rozpinane lub nie, ich uniwersalność pozwala na łatwe dopasowanie reszty ubioru. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej, zróżnicowanych wzorach i motywach, zaprojektowanych zarówno dla dzieci, kobiet, jak i mężczyzn.
Nowoczesne projekty bluz snowboardowych są tak atrakcyjne i uniwersalne, że chętnie są używane w okresie zimowym także na co dzień.