Bluzy Prosto – lata 90 w nowym wydaniu

Prosto to polska firma odzieżowa, która wyszła spod skrzydeł rapera Wojciecha „Sokoła” Sosnowskiego. Jego marka zakrólowała na polskich ulicach i zdominowała modę miejską. Prosty design i wysoką jakość pokochali zarówno fani rapu, jak i miłośnicy streatwear’u. Od początku powstania Prosto bardzo się rozwinęło i teraz w ich kolekcji można znaleźć bogatą ofertę bluz, które nawiązują do klasyków lat 90, ale przy tym wyglądają stylowo i nowocześnie.

Bluza Prosto – klasyka w nowym wydaniu

Marka Prosto ceni sobie tradycje i lata, z jakich się wywodzi. W ich designie można gołym okiem zauważyć nawiązania do lat 90 i takie właśnie są bluzy Prosto. Biorą dla siebie to, co najlepsze w tamtych latach i jednocześnie wpasowują się w aktualne trendy. Bluza Prosto to idealny wybór dla każdego fana klasycznego rapu prosto spod bloków.

Z produktami tej marki można przenieść się właśnie do tych momentów, gdzie rozkwitał rap i polska moda uliczna. Kolekcje bluz klasyk to prosty wzór, wyraziste kolory i ukłon w stronę tradycyjnych stylówek raperów.

Bluzy Prosto – najlepszy kompan mężczyzn i kobiet

Marka Prosto w swojej ofercie ma zarówno kolekcje dla mężczyzn, jak i dla kobiet, choć wiele bluz można traktować jako unisex. Bluzy Prosto może nosić każdy, a wśród ich projektów można znaleźć i modele klasyczne i rozpinane. W kolekcjach kobiecych znajdują się również Prosto bluzy typu crop, które pokochało wiele dziewczyn.

Ta marka w najlepszy sposób łączy w sobie styl vintage i nowoczesny, dzięki czemu zyskuje coraz większą popularność i króluje na polskich ulicach.