3 pomysły na prezent dla pary

Prezent dla bliskich znajomych z okazji zaręczyn, rocznicy czy ślubu – to nie lada wyzwanie. Z jednej strony podarunek ma być symboliczny, a zatem niezbyt drogi, a z drugiej – ma być miło przyjęty przez parę. Co się sprawdzi?

Kubki dla par

Jednym z najbardziej lubianych prezentów są pasujące do siebie kubki, z wesołym lub zabawnym napisem. To podarunek, z którego ucieszy się każdy: kubki dość często się tłuką, dlatego nie jest ich zbyt wiele. Kawa czy herbata wypita z takiego prezentu będzie przywodzić miłe wspomnienia, dzięki którym znacznie bardziej zapada się w pamięci pary oraz zacieśnia więzi.

Pasujące do siebie koszulki

Na rynku dostępne są również specjalne komplety t-shirtów, które posiadają dopasowane do siebie napisy lub obrazki. To zabawny podarunek, który z pewnością wywoła uśmiech znajomych. Nawet jeśli nie przepadają oni za noszeniem na co dzień tego typu odzieży – koszulki mogą posłużyć na przykład do sesji zdjęciowej.

Piżamy dla par

Pasujące do siebie piżamy również są doskonałym pomysłem na podarunek dla bliskich znajomych. Ozdobione zabawnym napisem czy nadrukiem sprawią, że wieczory po kąpieli będą przywodzić miłe wspomnienia z okazji, na którą para otrzymała taki upominek. Dzięki temu okazja będzie im się miło kojarzyć. Piżamy dla par można dobierać w dowolnych rozmiarach, uwzględniających gabaryty obydwu osób, dzięki czemu można mieć pewność, że trafimy z rozmiarem.